طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی و ریسپانسیو

ما در آمازین برای شما براساس نیازهای مخاطبتان وب سایتی را طراحی میکنیم که بتوانید پس از طراحی به فکر درآمدزایی از آن باشید. مراحل طراحی سایت به شرح زیر می باشد:
شرکت آمازین برای این بخش، هشت مرحله تعریف کرده است که به شرح زیر می باشد :

گام اول : نیازسنجی درست و دقیق پروژه

در گام اول جلسه ای برای نیازسنجی پروژه توسط تیم فروش آمازین با کارفرما صورت می گیرد . در این جلسه لیست کاملی از محصول و یا خدماتی که قرار است در وب سایت ارائه گردد ، تهیه میشود .

 

گام دوم : شناخت مخاطب و بررسی رفتار مشتری

در دومین مرحله تیم آمازین با تجزیه و تحلیل از بازار شما سعی میکند به علاقه ی مخاطبان شما بیشتر نزدیک شود.این کار باعث میشود شما سایتی داشته باشید که مخاطب شما بتواند براحتی با آن در تعامل باشد و به شما اعتماد کند.
.پس از این مرحله تیم فروش آمازین برای شما پروپوزال دقیق از شرح انجام پروژه آماده میکند که تمام مسیر پروژه در آن مشخص می گردد.

 

گام های طراحی سایت گام سوم : طراحی اولیه از صفحه ی اصلی

بدیهی است مهمترین قسمت وب سایت ، صفحه ی اصلی آن میباشد . به طور میانگین کاربر شما در 90 ثانیه اول ورود به سایت، تصمیم میگیرد که شما را انتخاب کند یا خیر . در این گام بر اساس محتوا هایی که کارفرما در اختیار آمازین میگذارد ، طراحان ، طرح گرافیکی اولیه یا همان اسکچ را طراحی می نمایند که در طی جلسه ای بین مدیر پروژه و کارفرما به طرح مشترکی خواهند رسید.

طراحی سایت

طراحی سایت

گام چهارم : طراحی UX/UL وب سایت

تمام توجه و دقت آمازین بر این اساس می باشد که وب سایتی مطابق با استاندارد های بین المللی تحویل شما دهد. در این مرحله از زبان های HTML و CSS و JQuery و JavaScript استفاده خواهد شد .

 

 

گام پنجم : برنامه نویسی سمت سرور

در این مرحله ی مهم Data Base شما طراحی می گردد که مطابق با نیازسنجی که در گام اول صورت گرفته است میباشد. شرکت آمازین برای برنامه نویسی سمت سرور از زبان.net استفاده می کند . ما می توانیم این اطمینان از قالب های آماده کاملا حرفه ای و دارای لایسنس اصلی می باشد استفاده کنیم و در هزینه های زمانی و مالی شما هم صرفه جویی کنیم.

 

 

گام های طراحی سایتگام ششم : بارگزاری اطلاعات وب سایت

پس از اتمام وب سایت همکاران تولید محتوا اطلاعات اولیه ی سایت را منتشر خواهند کرد. دلیل این موضوع این می باشد که وب سایتی که به مخاطب تحویل داده میشود خام نباشد و جذابیت بصری خود را حفظ کند.

 

 

گام هفتم : تست و چک نهایی وب سایت

تیم آمازین روی کیفیت نهایی پروژه بسیار تاکید دارد از این رو حتما قبل از اتمام پروژه از کل پروژه فاز به فاز تست گرفته میشود که اگر احتمال خطا یا تغییری در پروژه باشد رفع گردد.

 

 

گام هشتم : تحویل پروزه و آموزش کار کردن با پنل مدیریتی

در نهایت تیم آمازین در طی یک جلسه ی چهار ساعته(به صورت آنلاین) و یا به صورت ویدیو ای برای شما ارسال خواهد شد، مرحله به مرحله ی کار با پنل را به شما آموزش می دهد و تمام سوالات شما را پاسخ میدهد تا هیچ مشکل یا ابهامی باقی نماند . ولی کار آمازین با شما تمام نخواهد شد . ما پس از اتمام پروژه تا 3 ماه درکنار کارفرما خواهیم ماند تا در صورت نیاز همراهشان باشیم . پس از طی کردن این 8 مرحله وب سایت شما روی دامنه ی اصلی بارگذاری خواهد شد که میزبان بازدیدکنندگان گرامی باشد.

 

از این که وقت خود را در اختیار ما قرار دادید از شما سپاسگزاریم. شرکت دیجیتال مارکتینگ آمازین با داشتن بیش از 3 سال تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ بهترین انتخاب شما برای کمک و مشاوره دادن در زمینه طراحی سایت می باشد.

اشتراک این مطلب در :

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
به این مطلب امتیاز بدید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه