سفارش طراحی سایت فروشگاهی

از زمانی که تلوزیون به عنوان یک رسانه ملی جای خود را به شبکه های اجتماعی داده است، نوع تبلیغات هم تغییر کرده است. شما دیگر نمیتوانید خود را تبلیغ کنید و مخاطبان را مجبور نمایید تا شما رو تماشا نمایند. اکنون شما نیاز دارید که دیگران محتوای شما رو به اشتراک بگذارند تا بیشتر دیده شوید.

یک پیام تبلیغاتی غیرمستقیم که افراد زیادی را تحریک کند تا محتوای شما رو به اشتراک بگذارند .

باورهای شما محتوای با ارزشی می باشند که میتوانند در قالب مستند های کوتاه حقایقی مرتبط به محصول شما را به تصویر کشند و شما را در شبکه های اجتماعی متفاوت کنند . ایونت از لحاظ لغوی به معنای رویداد، پیشامد و اتفاق است . بر اساس علم بازاریابی و علم تبلیغات معنی و مفاهیم بسیار گسترده ای دارد . 

به لحاظ علم بازاریابی ایونت یکی از اجزای راهبردی بازاریابی سازمان تلقی می شود .

در این نوع از بازاریابی، کسب و کارها با برگزاری گردهمایی های سرگرم کننده همچون نمایشگاه ها با ارائه رایگان نمونه محصول(سمپل) بطور مستقیم به مشتریان دسترسی پیدا می کنند. این عمل بسیار کارآمد می باشد. اگر این رویدادها با حضور و دعوت از هنرمندان و افراد سرشناس صورت پذیرد قدرت و محبوبیت برند به صورت روز افزون افزایش پیدا می کند. 

از طرفی ارائه یک برگ تخفیف یا نمونه رایگان از محصول می تواند احساس سود بردن را به مشتریان منتقل کند که تنها در یک اقدام بازاریابی تجاری شرکت نکرده اند.

ما در آمازین بهتون کمک میکنیم که در این عرصه بهترین باشین. شما هم اگر میخواهید که وب سایتی با زیر ساخت های مطمعن و همچنان مدرن داشته باشید، سفارش طراحی سایت فروشگاهی خودتان را ثبت کنید تا تیم آمازین با شما تماس بگیرن تا سایت فروشگاهی تان را راه اندازی کنیم.

از این که وقت خود را در اختیار ما قرار دادید از شما سپاسگزاریم. شرکت دیجیتال مارکتینگ آمازین با داشتن بیش از 3 سال تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ بهترین انتخاب شما برای کمک و مشاوره دادن در زمینه طراحی سایت می باشد.

اشتراک این مطلب در :

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
به این مطلب امتیاز بدید
5/5
فروشگاه